KONST / Litografier / Färglitografi 13374288
nr 1337 4288
Staffan Ullström
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 35/99, Fasaner. Motivet: 23x37 cm
Staffan Ullström, född 1949, svensk målare, tecknare och grafiker.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 13 juli 2020
kl 19:14:21
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
Staffan Ullström
Läs mer om Staffan Ullström